איך מתקינים פס צבירה?

פס צבירה זוהי השקעה לטווח ארוך בניקוז המים של הבית שלך. ניתן להתקין אותו ברצפה או בקיר, ולרוב הוא עשוי ממתכת. הדרך הטובה ביותר להתקין אותו היא למצוא את מרכז האזור שצריך פס ניקוז, לסמן אותו בסרט או בצבע, ואז לקדוח חורים דרך הרצפה או הקיר באותה נקודה.

לאחר שקדחת את החורים, תוכל להשתמש במברג כדי לחבר את הברגים בכל צד של הרצועה. זה ימנע ממנו להחליק בזמן שאתה עובד על התקנתו. פס צבירה שקוע גבס למשל הוא סוג של קירוי זמני שנועד לאסוף ולהרחיק מים מהקיר. הוא מותקן בחלקו התחתון של הגג כדי למנוע נזילת מים דרך הגג ולגרום נזק למבנה.

מרחיקים מים באמצעות פס צבירה

פס הצבירה הוא סוג של התקנת קירוי המשמשת לכיסוי החיבורים בין רעפים. התקנה זו משמשת לרוב על מנת למנוע מלחות לחלחל דרך הרעפים ולגרום לנזק. אחת הדרכים הנפוצות להתקנת פס צבירה היא הנחת שכבת נייר זפת לפני התקנת הפסים. זה מונע מכל מים לחלחל ולפגוע בגג הבית שלך.

הדרך הנוספת להתקין פס צבירה היא באמצעות הבזק מתכת, שכופף מראש בזווית. לאחר מכן אתה מחבר אותו על האריח הקיים שלך עם מסמרים או ברגים, ולאחר מכן אתה מניח שכבה נוספת של נייר זפת מעל לפני התקנת הרצועות.

> בדקו מבחר פסי צבירה באתר לגעת באור – תאורת מעצבים

תנו למומחים לעזור לכם עם ההתקנה

רצועת ההצטברות היא סוג של גזה הנמרחת על העור כדי לספוג עודפי נוזלים. התחבושות משמשות בדרך כלל לחתכים קלים, שריטות וכוויות. ראשית, האדם צריך למצוא משטח נקי להניח עליו את הרצועה. לאחר מכן, עליהם לקפל את הרצועה לשניים כך שתיצור לולאה. לבסוף, עליהם לעטוף את הלולאה סביב האצבע ולאחר מכן למשוך אותה חזק לפני הנחתה על הפצע או הכוויה.

כתוב/כתבי תגובה