שולחנות סלון – איך תבחרו שולחן שיחזיק לכם מעמד שנים רבות

שולחנות סלון – איך תבחרו שולחן שיחזיק לכם מעמד שנים רבות

שולחן הסלון שלכם חייב להיות כזה שיתאים לצרכים שלכם, למבנה הבית, לאופן השימוש וכמובן שהוא חייב להיות פריט שיחזיק מעמד למשך שנים ארוכות. ברשתות השיווק ובחנויות הרהיטים יש אינספור דגמים של שולחנות סלון הידועים גם כשולחנות קפה. רהיט זה שימש אנשים מאז ומתמיד עבור אירוח וישיבה נוחה בסלון או במבואה. כיום בשל הדירות הקטנות יותר מבעבר, בשל חיים סטודנטיאליים או ניהול אורח חיים משפחתי נוח – חשוב לבחור שולחן אשר יתאים לשימושים שלכם, כמו גם ריהוט שיחזיק מעמד לאורך זמן.

אז כיצד מבצעים את הבחירה? הנה מספר דגשים שיש לשים אליהם לב:

גודל

מרבית השולחנות המתאימים לסלונים גודלם הינו 90 ס"מ על 70 ס"מ. בחרו גודל שמתאים למרחב שלכם: רק אחרי שמדדתם את המבואה והבנתם מה הגודל הדרוש. כיום אפשר לבחור רהיטים באינטרנט בקלות באמצעות מדידה נכונה.

איכות

הקפידו לבחור שולחנות באיכות טובה. כיום אפשר לבחור ריהוט עץ מלא שמחזיק מעמד לאורך שנים. בנוסף לכך, אפשר לבחור זוג שולחנות עם רגלי פליז שעליהם משטח שיש לבן או שחור. עבור המראה המודרני תוכלו לבחור שולחנות משולבים ברזל ועץ מלא. עוד ישנם שולחנות קפה מעוצבים עם רגלי מתכת שחורות ופלטת עץ מלא מעוצבת.

עיצוב

כעת הגיע הזמן להתאים את השולחן לעיצוב הבית כדי ליצור סלונים מעוצבים. שימו לב לעיצוב שמאפיין את המבואה, ושאלו עצמכם: האם הוא מעוצב בסגנון מודרני? האם הוא מעוצב בסגנון עתיק, מלכותי או ויקטוריאני? או שאולי הוא מעוצב בסגנון פרובנס או באוהאוס הגרמני? התאימו שולחן אלגנטי, קלאסי ומעוצב בצורה מתאימה, כך שהוא יתכתב עם העיצוב של המרחב.

פרקטיות

חשוב כי הרהוט שאתם בוחרים יהיה פרקטי. עבור דירות קטנות אפשר לבחור שולחן קפה קטן יותר או מתקפל וכזה שיהיה קל להזיז בעת הצורך, או לקפל בקלות – אם הסלון הוא גם חדר השינה שלכם. עבור מרחבים גדולים יותר יידרש שולחן שמתאים בגודל שלו ביחס למרחב הסלון, כמו גם בהתאם לצרכים של בני המשפחה. ישנם שולחנות גדולים יחסית עם מגירות בהן אפשר לאחסן שלטים, בטריות, ספרים וכדומה. בחרו גודל שיתאים למרחב וכזה שלא יפריע להתנהל בחדר. בהצלחה!

לעוד מידע ודוגמאות, בקרו באתר https://www.beteli.co.il/

 

כתוב/כתבי תגובה