כמה עולה לגרור את הרכב? והאם כדאי להזמין גרר פרטי או דרך הביטוח?

גרירת רכב עשויה להיות הוצאה הכרחית, אבל זה יכול להיות מלחיץ להתמודד איתה, במיוחד אם אינך יודע מה העלות או הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. במאמר זה נדון בעלות גרירת רכב והאם כדאי לשכור גרר פרטי או להשתמש בביטוח שלך.

1. עלות גרירת רכב:

עלות גרירת רכב משתנה בהתאם למקום מגוריכם, מרחק הנסיעה וסוג הגרירה הנדרש. בממוצע, העלות יכולה לנוע בין 150 ל – 600 שקלים עבור גרר מקומי, וגרירה למרחקים ארוכים עשויה לעלות בין 900 ל – 1400 שקלים או יותר.

2. גרר פרטי לעומת ביטוח:

אם יש לך כיסוי סיוע בדרכים דרך פוליסת הביטוח שלך, זו בדרך כלל האפשרות המשתלמת ביותר. תצטרכו לשלם רק השתתפות עצמית, וייתכן שיכלול שירות גרר, כולל הזנקת רכב או החלפת פנצ'ר.

עם זאת, אם אין לך כיסוי סיוע בצד הדרך או שתביעתך נדחתה, שכירת גרר פרטי היא האפשרות הטובה ביותר הבאה. בעוד שלגרר פרטי עשויות להיות עלויות מעט גבוהות יותר, הן יכולות לספק שירות מהיר יותר ומותאם אישית יותר.

3. עלויות נוספות:

חשוב לציין שמלבד העלות הבסיסית של גרירה, ייתכנו חיובים נוספים, כגון דמי גרירה לאחר שעות העבודה, דמי אחסון ודמי שירות מיוחדים. הקפידו לקרוא את התנאים וההגבלות של חברת הגרירה לפני כן כדי לקבל מושג לגבי כל העלויות הנוספות האפשריות.

לסיכום, בין אם תבחרו במשאית גרר פרטית ובין אם תשתמשו בכיסוי הביטוחי שלכם, חשוב שיהיה לכם מושג ברור לגבי העלות והעמלות הנוספות שעשויות לחול. חקר אפשרויות שונות מראש יכול לעזור לך לקבל החלטה מושכלת ולמנוע הפתעות כאשר אתה צריך גרירת רכב.

צרו קשר עם גרר גולן בחולון >>>

כתוב/כתבי תגובה