פטריות חימום

פטריות חימום

אז יצאתם לשטח, לחגוג  וכל מה שמצפה לכם הוא קור כלבים. נשמע הגיוני? לא בדיוק. כיום תכלו לצאת לחיק הטבע ולאורך כל שעות היממה, יהיה לכם חם ונעים וכל זאת באמצעות פטריות חימום. הפטריות הללו לא רק מפיצות חום, הן משרות במהלך האירוע הרבה מאוד חמימות, וכמובן משדרגות את האווירה.

 

מה זה בדיוק פטריות חימום?

זוהי אחת השאלות במיוחד אם אינכם יודעים את התשובה ומעולם לא שמעתם על פטריות חימום. אלה הם סוגים של גופי חימום המתאימים אך ורק לשטחים פתוחים, אם למשל חוגגים בחוף הים, ביער, או כל מקום אחר בחיק הטבע בו אין תשתיות חשמל..

 

אילו סוגים קיימים?

למעשה קיימים כמה סוגים של פטריות חימום: פטריות המופעלות באמצעות גז, וסוג נוסף, אלה אשר פועלות באמצעות אינפרא אדום. כיום הרוב מעדיפים לרכוש פטריות אינפרא אדום זאת מכיוון שהן בטיחותיות יותר מפטריות גז. זאת ועוד, פטריות אינפרא אדום יעילות לחימום שטחים נרחבים, והן מפיצות ריח נעים.

 

מדוע כה כדאי לרכוש פטריות חימום?

והיה והחלטתם לחגוג בחוץ, גם בימים קרים, פטריות חימום הינן רעיון מצוין, זאת בתנאי שאין שום דרך אחרת לחמם את השטח. כל שאר אמצעי החימום הקיימים לא מבטיחים חימום נאות בשטחים פתוחים. אין ספק כי זהו הפתרון היעיל ביותר לכל אירוע באשר הוא.

 

גם למסעדות!

רוב המסעדות מאפשרות ללקוחות לשבת בתוך המסעדה, אך מה קורה שזהו יום קר, אין מספיק מקום בפנים ואפשר רק לשבת בחוץ? גם לכך יש פתרון. מציבים פטריות חימום בשטח החיצוני למסעדה. מה שיבטיח שאף אחד מבין הלקוחות יסבול מקור. כאן מדובר כבר על ייעול המסעדה, היא איננה מפסידה לקוחות מכיוון שהם יושבים בחוץ, פטריית חימום מפיצה חום לכל עבר.

 

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף: https://www.idanvip.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה