אופנת טבעות האירוסין – האם משהו השתנה?

אופנת טבעות האירוסין – האם משהו השתנה?

טבעות אירוסין הן תחום מגוון בהשוואה לטבעות נישואין, שכן אין כללים הלכתיים לגבי עיצוב הטבעת. אולי משום כך, טבעות אירוסין מושפעות מטרנדים הרבה יותר לעומת טבעות נישואין.

אז איך תבחרו טבעת אירוסין מדהימה, שמתכתבת עם הטרנדים של שנת 2021?

 

עולם שכולו אינסטגרם – טבעת אירוסין שמצטלמת טוב

הטרנד הכי בולט בתחומים רבים בשנים האחרונות הוא התאמה לרשתות חברתיות. אפשר לראות את זה ביציאה לחופשות שמצטלמות היטב, בחירה של בגדים שמצטלמים טוב, השקעה בתמונות פשוטות וחשיבה על כל בחירה בראי האינסטגרם.

אז לא ממקומנו לשפוט ולכן, ההמלצה שלנו היא לבחור טבעת מחמיאה בטירוף למי שעונד/ת אותה, אבל שגם אפשר בכיף להעלות אותה לסטורי ולקבל המון תגובות חיוביות.

 

טבעת אירוסין עם יהלום צבעוני

אם כבר מדברים על אינסטגרם, אז על הבסיס הזה, התפתח תחום צבעוני במיוחד, שמאפשר לכם לבלוט בשטח, להיראות מקוריים ולענוד טבעת אירוסין שאף אחד לא יכול לפספס – טבעת אירוסין עם יהלום צבעוני. מדובר על יהלומים אמיתיים, מיוחדים ונדירים, שלא נוצצים בלבן, כמו רוב היהלומים, אלא בשלל צבעים, שהופכים את הטבעת לפריט מרהיב ומרשים במיוחד.

 

טבעת אירוסין זהב אדום

למי שלא מכיר, מדובר על זהב אמיתי, בגוון אדמדם, שמאפשר לבלוט בשטח ולהבליט את הייחודיות שלכם. זהב אדום, שנקרא גם "רוז גולד" חזר לאופנת התכשיטים בישראל בשנים האחרונות והוא מככב במיוחד בגזרת טבעות האירוסין המיוחדות.

 

לסיכום, טרנדים חדשים קים ונופלים כל הזמן, אבל אצלנו באתר תוכלו למצוא גם טבעות טרנדיות, מתאימות לעידן האינסטגרם ואגם טבעות קלאסיות, שלעולם לא יוצאות מהאופנה.

אז בין אם חשוב לכם שהטבעת תשתלב היטב בעידן האינסטגרם ובין אם לא, חשוב שתבחרו טבעת אירוסין, שתשמחו לענוד כל יום, לשארית חייכם.

כתוב/כתבי תגובה