עבודות גובה

עבודות גובה

באמצעות סנפלינג אפשר לבצע כמה וכמה עבודות בגובה, שאת רובן קשה או בלתי אפשרי לבצע בדרך אחרת לאור גובהם של המגדלים.

עבודה בגובה 

עבודה בגובה מתבצעת על ידי עובדים מיומנים בעלי רישיון גולש אשר מורשים לעסוק בכך לאחר שלמדו את אופן האבטחה האישית ואת דרך ההתנהלות בגובה כשהם רתומים לחבלים ולנקודת העיגון על הגג.

בדרך זו אפשר לנקות את החלונות החיצוניים של הדירות או המשרדים. העובד נשען על מעין נדנדה וכך הוא זז לכיוונים הנחוצים. לימין, לשמאל או כלפי מטה. הניקיון של החלון מתבצע תוך שימוש במוט טלסקופי ומטליות רטובות הספוגות בחומר ניקוי ייעודי, שמצליח לנקות ולהבריק את כל שטחו של החלון.

עבודות הקשורות באינסטלציה 

העובדים מבצעים שיקום מבנים הכולל תיקוני צנרת, חותכים צינור קיים עקב פגם או חור ומחברים במקומו יחידה קטנה אחרת של צנרת בקוטר זהה, לאחר החיבורים הנדרשים, כל המים זורמים כפי שהיה בעבר.

באמצעות סנפלינג העובדים מסוגלים גם להתקין מרזב חיצוני חדש כיון שהפנימי אינו תקין. אנשי המקצוע מחברים את הצינור ואת מקטעי הפח מעליו, אגנית גדולה על הגג ואגנית נוספת בקרקע. בדרך זו מי הגשמים ימצאו במהירות את דרכם למרזב החדש ולא יישארו שלוליות על הגג.

עבודת בנייה ואיטום

אם קיימים סדקים שונים בקירות החיצונים והבטון נפגם עם הזמן, קיים צורך אקוטי לטפל בכך במיוחד לפני העונה הגשומה כדי שהסדקים לא יהיו רחבים יותר. כמו כן איטום מאסיבי מחזיר לקיר את האפשרות לבודד את הדירות וכך נהנים הדיירים מטמפרטורות נורמטיביות בחורף ובקיץ.

תליית שלטים על בניינים

הדרך היחידה לתלייה של שלטי פרסום או הכוונה היא באמצעות סנפלינג. כל מי שנוסע בכבישים הראשיים נהנה להביט בשלטים הללו. 

 

כתוב/כתבי תגובה