ריצוף בטון- לאן זה מתאים?

ריצוף בטון- לאן זה מתאים?

ריצוף מבטון כבר מזמן לא משמש רק לריצוף חוץ לבית. על אף שלא מעט אנשים משתמשים בו עדיין עבור ריצוף הגינה או החצר שבביתם וזו בהחלט בחירה נכונה וראויה, הרי שבעשור האחרון לא מעט אדריכלים עושים שימוש בבטון גם לריצוף פנים הבית. טרם יוצקים את הבטון בתוך הבית, חשוב מאוד שתקראו את המאמר הבא שיביא לכם את המידע אודות סוגי ריצוף הבטון הקיימים כיום בשוק.

 למי מתאים ריצוף מבטון בתוך הבית?

חשוב מאוד להבין כי לא לכל אדם מתאים ריצוף בטון בביתו. מי שאוהב את המראה, בהחלט יכול ללכת על ריצוף מבטון. יחד עם זאת, חשוב להבין כי מדובר על ריצוף שהעלות שלה גבוהה. ישנו פתרון חלופי של אריחי גרניט פורצלן שמדמים ריצוף בטון ועל כן אם אתם אוהבים את המראה אך אינכם מעוניינים לבחור בבטון ממש, תוכלו לבחור באריחים הללו. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים בדבר האמיתי, אריחי בטון הם הבחירה הנכונה לריצוף ביתכם.

ריצוף דמוי בטון יתאים לסגנון עיצוב של בתים מודרניים שבהם יש קווים נקיים, פרופרציות, שוות, שימוש בתאורה טבעית ועוד. לאחרונה ניתן לראות גם בבתים המסוגננים בסגנון כפרי ריצוף מבטון שכן הוא משתלב היטב עם חומרים שונים שמשתמשים בהם בסגנון העיצוב המדובר.

יתרונות של ריצוף מבטון

לריצוף מבטון יש יתרונות רבים. ראשית כל, חוזק ועמידות. הבטון איננו שביר כמו גרניט פורצלן והוא יכול לעמוד בלחץ כבד לאורך זמן. הוא קל מאוד לתחזוקה והוא לא מחייב חומרי ניקוי מיוחדים. מספיק לנקות אותו עם סמרטוט רטוב בלבד או עם חומר לניקוי רצפות.

שנית, ניתן לרצף מבטון משטחים בכל צורה שהיא. בין אם תרצו משטח ישר, מעוגל או אלכסוני תוכלו לעשות זאת באמצעות בטון. הוא גם מגיע במגוון עצום של גוונים שונים. ניתן להנות ממראה מושלם של ריצוף מבלי לדאוג לתחזוקה משמעותית מדי.

לפרטים ולהזמנות: https://vloer.co.il/

כתוב/כתבי תגובה