ביטוח לקרוואן – מדוע חשוב לעשות את זה

ביטוח לקרוואן – מדוע חשוב לעשות את זה

לא מעט ישראלים מחזיקים ברשותם קראוונים. בין אם זה למגורים, עבודה, נופש או לצרכים אחרים. חלק גדול מהם אינם מודעים לעובדה, שאם ברצונם להבטיח שאם יקרה משהו לקרוואן הם יפוצו, עליהם לעשות לו ביטוח.

בדיוק בשביל זה אפשר לרכוש ביטוח לקרוואן. מדובר על ביטוח ספציפי שמיועד למבנה הקרוואן, על פי החומרים מהם הוא עשוי והציוד שמותקן בו, כחלק אינטגראלי של הקרוואן. אם רוצים, אפשר לעשות גם ביטוח לציוד שנמצא בתוך הקרוואן, באופן נפרד.

צריך לומר, החשיבות של ביטוח לקרוואן של מבטח הגליל, איננה נופלת מהחשיבות של כל ביטוח אחר, בין אם הוא לדירה או לעסק. מאחר ומדובר במבנה שאנחנו משתמשים בו לצרכים שונים, ולא פעם גם מאפשרים לאחרים להשתמש בו (למשל אם הקרוואן מיועד להשכרה או לצורכי נופש), אזי שצריך לבטח אותו, אם חס וחלילה יקרה לו, בין אם זה בגלל אסון טבע או בגלל תנאים פנימיים וחיצוניים.

מדוע חשוב לעשות ביטוח קרוואן ומה נכון לבדוק בו

ראשית, חשוב לעשות ביטוח קרוואן נגרר מעצם זה שמדובר באמצעי שמשתמשים בו לצרכים שונים וכן הוא עולה לא מעט כסף. לא מדובר בפריט זול אלא כזה שעולה עשרות אלפי שקלים.

שנית, מאחר ומדובר במבנה שמחובר למערוכת שונות, אז שייתכן ויווצרו בו בעיות שונות, על כן עלינו להיות מוכנים ולעשות לו ביטוח מתאים.

לשם כך, עלינו לבדוק מה כוללת הפוליסה, מה בדיוק היא מכסה. בעיקרון, היא אמורה לכסות את המבנה על חלקיו השונים, היא אמורה לכסות את המערכות השונות שמחוברות אליו וכן השפעות של נזקים פנימיים, חיצוניים, נזקים לצד ג' וכן נזקים שנוצרים כתוצאה ממצבים מסוימים אשר נחשבים שכיחים במקרה של קראוונים ומבנים בכלל.

כתוב/כתבי תגובה