למה חשוב לשים לב כשקונים דירה יד2?

למה חשוב לשים לב כשקונים דירה יד2?

עומדים לרכוש דירה יד 2? יש כמה וכמה נקודות שאתם צריכים להתייחס אליהם. כדי שתבחרו נכון ותהיו מרוצים מהבית גם תקופה ממושכת לאחר הקנייה.

הנה לכם רשימה כל פרטים נחוצים שאסור לדלג עליהם לקראת בדיקה של דירות למכירה בראשון לציון .

שימו לב כשאתם קונים דירה יד2

  • וודאו כי המוכר הוא אכן בעליו הרשמיים של הבית. לא פעם נופלים אנשים בפח כאשר הם משלמים כסף על בית, ולמרבה הצער הם משלמים את הכסף הזה לנוכל שאינו מורשה למכור את הבית. כך שאת הכסף הם שילמו את הזכויות על הנכס הם לא קיבלו. בירור מעמיק ובדיקה משפטית יתבצעו על ידי עורך דין.
  • יש לבדוק את מצב הנכס. הדבר מתייחס לגיל הבניין, למצב היסודות ולהיבט ההנדסי של הבניין. לא מעט מקרים הובילו לכך שלאחר רכישה התברר כי המבנה לקוי ומאופיין בליקויי בניה חמורים מאוד. בדיקה יסודית על ידי גורם מקצועי תוכל להבטיח כי הדירה אותה אתם שוקלים לקנות במצב תקין וראוי.
  • לפעמים חיפויים מיוחדים או שטיחים מוגזמים נועדו לחפות על בעיות קיימות. רטיבות היא אחת האויבים הגדולים שלנו בתוך מבנים. מוכרי דירות עשויים לחפות על מנת להסתיר. הבעיה היא שרטיבות לא נבהלת מחיפויים, וכבר בחורף הבא או בעוד תקופה מסוימת של שימוש הרטיבות תחזור על עצמה ותופיע עם ריחות לא נעימים. יש להיות ערניים כדי לזהות מצבים כאלו.
  • ברכישת הדירה חובה לשקול את הצרכים שלכם מול מה שהדירה מציעה. אמנם במקרים רבים ניתן לבצע שינויים ושיפוצים בדירה, אבל אם אתם לא באמת הולכים לקראת זה, חשוב מאוד שהבית ימצא חן בעיניכם במידה רבה ויענה ככל שניתן על הציפיות שלכם.
  • כאשר מדובר בבחירת בתים למכירה יש להגיע לעמק השווה מול המוכר ביחס להסדר התשלום וחלוקת התשלומים לרצון שני הצדדים.

כתוב/כתבי תגובה