איך לבחור מצעים לבית

איך לבחור מצעים לבית

מצעים לבית אולי נראים לנו כמו משהו חיצוני, לא מהותי. אבל בפועל הם משפיעים כל כך הרבה על האווירה, על המראה ועל התחושה הביתית. אז הבה נראה איך לבחור נכון, כדי שהמצעים יענו על כל הציפיות שלנו.

כך בוחרים מצעים לבית

  • לפני הכול המצעים צריכים להתאים למיטה מבחינת הגודל שלה. לכל מיטה יש מידות, רוחב- אורך וגובה המזרן. לכל שמיכה יש ממדים משלה המצעים צריכים להתאים למזרן, לשמיכה וגם לכריות שלכם.
  • מצעים לבית צריכים להיות איכותיים מאוד. האיכות מתייחסת בתחום המצעים לצפיפות האריג. ככל שהאריג צפוף יותר הוא מכיל מספר גדול יותר של חוטים בכל מ"מ. כך האריג חזק ועמיד יותר. הוא יחזיק מעמד טוב יותר בכביסות ולא ישחק עד מהרה. האיכות מתייחסת גם לעמידות של הצבעים בכביסות. כדי שהמצעים ישמרו על מראה נאה ועמיד לאורך תקופה בלי לאבד את הצבע ואת הגוונים שלהם.
  • התאמה טובה של המצעים לחדר. לקונספט ולצבעים שלו נותנים השלמה של ממש לחדר ולנראות שלו. מצעים צריכים להיות בצבעים מתאימים לחדר, ויחד עם זאת לתרום נימה מיוחדת בגוונים נוספים או שילוב של צבע מיוחד נוסף. גם מבחינת העיצוב נתאים את המצעים לחדר ולאווירה שקיימת בו.
  • יש חברות מובילות בענף המצעים. מותגים שמשלבים דמויות מיוחדות או סגנונות עיצוב מובילים. לפעמים שווה ללכת על הטוב ביותר ולבחור מותג מוביל, אך לא תמיד – יש בהחלט מוצרים מעולים ממקורות מוכרים פחות. גם הם בעיצוב נפלא ובאיכות טובה.
  • כדאי למצוא חנות פיסית או מקוונת שמציעה מגוון נרחב של מצעים מסוגים שונים. סט מצעים לילדים, סט מצעים זוגי ועוד
    זו הדרך למצוא את המצעים היפים, המרשימים, המעוצבים והמתאימים ביותר בהתאם לחדר שלכם, למראה שלו ולנוחות השימוש שלכם.

כתוב/כתבי תגובה