איזה סט מצעים הכי טוב ?

איזה סט מצעים הכי טוב ?

אחת מן הרכישות הכי אהובות על אנשים היא זו של מצעי מיטה. למה? כי נעים לישון על מצעי מיטה חדשים, במיוחד אם אלו מצעי מיטה נעימים ואיכותיים. איך יודעים איזה סט מצעים יהיה הכי טוב מבין מדפים ארוכים אשר עמוסים לעייפה בכל מיני דגמים של כל מיני יצרנים? הנה כמה דרכים לבחירה שתתאים.

שמים לב אל צפיפות החוטים

הצפיפות של החוטים מעידה במקרים רבים על האיכות של הבד, ולכן זה כדאי מאוד להתעכב על סטים של מצעים שבהם רואים כי הצפיפות הזו, אשר כתובה על המארז. צפיפות של 150 היא עבור מצעים באיכות ממוצעת, 180תהיה מומלצת למצעים טובים ואיכותיים, ויש את מצעי הפרימיום שבהם הצפיפות של החוטים תהיה כבר מעל ל-180 ועד ל-250. בין כל אלה יש מונחים של מצעים מכותנה מצרית, מצעי סאטן, מצעי פרקל ומצעי גרסי.

בוחרים בדים שלא מתקמטים

בד ג'רסי נודע מאוד בעובדה שהוא יוצא מן הכביסה ללא כל צורך בגיהוץ לאחר מכן. דבר זה חוסך הרבה מאוד אי נעימות לאחר שרוצים להניח את המצעים על המיטה, רק על מנת לגלות כי יש הרבה מאוד קמטים לא נעימים למראה. בדים לא מתקמטים טובים במיוחד לכל מי שלא אוהב או לא יודע או לא מעוניין אי פעם לעבוד עם מגהץ. פשוט מכבסים ועוברים אל שימוש לאחר שאלה מתייבשים.

מה הסגנון האהוב עליכם

לכל אחד בסופו לש דבר יש את הטעם האישי שלו, שמשפיע גם על אופן בחירת המצעים למיטה. יש כאלה שאוהבים יותר מצעים בדגמים פרחוניים, וכאלה שמעדיפים כלי מיטה בגוונים בהירים ואפילו כאלה שנראים אך ורק לבנים. סט המצעים הכי טוב יהיה כזה שעונה אל הצרכים האישיים מבחינת המראה שלהם, ולכן תמיד עדיף לוודא כי בוחרים רק מה שאוהבים, על פני מה שאחרים מעדיפים.

אולי יעניין אותך גם מצעים בסייל 

כתוב/כתבי תגובה