עו"ד תאונות עבודה בבאר שבע – איך הוא יכול לעזור לכם?

עו"ד תאונות עבודה בבאר שבע – איך הוא יכול לעזור לכם?

תאונת עבודה הוא ביטוי למקרה בו עובד נפגע כתוצאה מעבודה. הפגיעה פוגעת בבריאותו, גורמת הוצאות, מפחיתה את כושר העבודה ומורידה את יכולת ההשתכרות של העובד. במידה ועובד נפגע בתאונת עבודה הוא צריך להיות מודע לכך שיש זכויות שהוא יכול לקבל. אבל מדובר על תהליך לא פשוט שאזרח קטן לא מסוגל במרבית המקרים לבצע בכוחות עצמו. הוא צריך לצידו עורך דין מנוסה ומקצועי כמו עו"ד ינון הדאיה המתמחה בנישה של תאונות עבודה על מנת לעבוד נכון ולקבל את מלוא הזכויות שהוא יכול לקבל.

כיצד יעזור עו"ד תאונות עבודה בבאר שבע?

עורך דין בודק בשלב הראשון את האירוע ואת התוצאות שלו. שלב זה הינו נחוץ על מנת לוודא כי אכן מדובר על תאונת עבודה לפי הנהלים והכללים של הביטוח. בנוסף יבחן עורך הדין את פרטי המקרה ואת חומרת הנזק כדי לדעת אילו שלבים יש לבצע ואיזו דרך יש לעבור על מנת לממש את הפיצויים שמגיע לעובד לקבל. יש מקרים בהם עובד יוכל לתבוע גם את המעסיק שלו, זאת אם התאונה התרחשה כתוצאה מרשלנות של העובד. כל עובד מבוטח בביטוח הלאומי, אך יש עובדים שיכולים להיות זכאים לקבל גם פיצויים מחברת ביטוח פרטית בהם הם מבוטחים.

בעזרת עו"ד תאונות עבודה בבאר שבע תצאו לדרך. הוא ידריך אתכם בדבר המסמכים הנחוצים אותם עליכם להמציא. הוא יכוון אתכם בדבר הצעדים הנכונים שאכן יוכיחו בצורה מסודרת כנדרש כי נפגעתם וכי התאונה מוגדרת כתאונת עבודה. כמו כן יהיה חשוב לצרף מסמכים רפואיים שמוכיחים את חומרת הפגיעה ואת גודל הנזק הרפואי. זאת כדי שתוכלו לקבל מקסימום פיצויים בהתאם לנסיבות. אכן עו"ד תאונות עבודה בבאר שבע יכול לעזור לאחר תאונה ונזק.

כתוב/כתבי תגובה