מה זה שיטת השערה?

מה זה שיטת השערה?

שיטת השערה היא אחת השיטות הרווחות מאוד בכל מה שקשור לעיצוב גבות. אנחנו עדים לכך כי נשים רבות מבקשות לשנות את מראה הגבות שלהן היות והגבות הן חלק דומיננטי מאוד ממראה הפנים והן משפיעות יותר מכל דבר אחר על התדמית שלנו.

עיצוב הגבות משתנה בהתאם לאופנה המתחלפת כאשר בכל עשור יש לנו את ה'דוגמא' החדשה. אם בעבר היו מקובלות הגבות הדקיקות, הרי שבהמשך התחלף הטרנד לגבות עבות. יש את הגבות עם הצורה המשולשת המיוחדת ויש את הגבות המעוגלות. כל תקופה עם הטרנד שלה.

איך מעבים את הגבות?

אז יש הרבה נשים שרוצות לעבות את הגבות ולמלא את החורים שבהן. זה נכון האמת לכל טרנד. גם אם רוצים גבות דקיקות, עדיי לא רוצים אותן מחוררות.

אז איך עושים את זה?

על מנת לעבות את הגבות יש שיטות שונות. יש את האיפור הממלא את הגבות ויש את השיטו פולשניות יותר הנותנות מענה למשך זמן ארוך יחסית. אחת השיטות הללו היא שיטת השערהזוהי שיטה אשר מדמה במעט את הקעקוע ואת האיפור הקבוע אך התהליך הוא עדין יותר וגם התוצאות הן לא לאורך זמן. שיטת השערה פועלת למעשה למשך מספר חודשים עד כחצי שנה.

איך מבצעת שיטת השערה?

שיטת השערה נעשית על פי רוב תחת אלחוש מקומי. בתהליך מבצעים חתכים באזורים הנחוצים בגבות וממלאים אום בפיגמנטים של צבע. התוצאה מדמה את המראה הרצוי הנראה ממש טבעי. הגבת נעשות מלאות ומשורטטות.

אך יש להישמר מפני השמש היות והיא נוטה להבהיר את הצבע. מעבר לכך, הצבע לא ישמר מעבר למספר חודשים עד חצי שנה ויהי צורך לחזור שוב על התהליך. חשוב לפנות לשם כך אל קוסמטיקאית מומחית כדוגמת שיר לביא!

כתוב/כתבי תגובה