טיפים לתיקון פלייסטיישן 4 בעצמכם

טיפים לתיקון פלייסטיישן 4 בעצמכם

כמו כל מכשיר אלקטרוני גם בקונסולת פלייסטיישן 4 עלולות לצוץ בעיות ותקלות שונות בתפעול או בשימוש הכלי. אם הופיעה בעיה כלשהי בפלייסטיישן שלכם  אין לכם מה לרוץ למעבדת תיקונים. אמנם תקלות שונות ידרשו תיקון במעבדה מקצועית אך ישנם בעיות שתוכלו לפתור לבד בבית.

בשביל למנוע תקלות שונות, חשוב לשמור על תפעול נכון של המכשיר.

טיפים לתיקון פלייסטיישן 4 בעצמכם – חימום יתר

פלייסטיישן 4 צריך מקום מאוורר, אל תניחו אותו בארון סגור בשביל למנוע התחממות. כמו כן בכדי למנוע כניסת אבק ולכלוך למכשיר יש להניח את המכשיר במקום מוגבה מרוחק מהרצפה.

חשוב מאוד להשתמש אך ורק בדיסקים נקיים, חשוב להימנע ממגע עם החלק התחתון של הדיסק. במידה ונוצרו בכל זאת טביעות אצבעות או לכלוך על הדיסק יש לנקות אותו בעזרת מטלית יבשה בדומה למטלית משקפיים. להמשך קריאה בנושא תיקון פלייסטיישן 4

אבק בקונסולה

חשוב מאוד להקפיד על כיבוי הקונסולה כשהיא אינה בשימוש. בקונסולה מותקן מאוורר שנועד לקירור המכשיר אך תוך כדי פעילותו הוא גם שואב את האבק בחלל הבית, לכן חשוב לכבות אותו כשהוא לא בשימוש בכדי למנוע צבירת אבק.

מומלץ להניח את הקונסולה בשכיבה בצורה אופקית ולא באופן אנכי בעזרת מתאם. אנחנו לא רוצים שהמכשיר ייפול ונצטרך לשלם הון על התיקון, או לרכישת מכשיר חדש. 

התקלות הנפוצות הן לרוב משחק שלא נטען, תקיעות שונות ופעילות לא רציפה של המערכת. במקרה שדיסק אינו נטען לרוב הבעיה היא בדיסק ואין צורך לרוץ למעבדה לתיקון פלייסטיישן 4, תוכלו לבדוק זאת בעצמכם, לנקות את הדיסק וכו'.

במקרים של תקלה בהוצאת הדיסקים, לרוב אין צורך בהחלפת כונן, תוכלו לפנות למעבדה ותיקון קל במחיר נמוך יפתור לכם את הבעיה.

תוכלו למצוא ברשת הרבה טיפים לתיקון פלייסטיישן בעצמכם. למידע בנושא טכנאי לקונסולות משחק

כתוב/כתבי תגובה