היתרונות במפיצי ריח למרפאות שיניים

היתרונות במפיצי ריח למרפאות שיניים

מפיצי ריח מהווים כלי חשוב לחללים שונים, כמו בית, משרד חנות ועוד. מדובר במכשיר חשמלי שמפעיל ספריי בתדירויות שונות ויוצר אפקט חזק של ריח שנועד להנעים את זמנם של השוהים במקום, להרגיע ולהמריץ ולפתוח את דרכי הנשימה. מחקרים מראים שריחות נעימים בחנות מגדילים את המכירות ולכן מפיצי ריח הם כלי אפקטיבי.

אותם דברים אמורים גם במרפאות שיניים. מרפאה כזו כוללת חדר המתנה וחדר טיפולים, כאשר פעמים רבות המטופלים נכנסים אליה כשהם מתוחים מאוד וחוששים מהטיפול, בעיקר אם מדובר בילדים. טיפול שיניים עלול לכאוב מאוד וגם להיות מורט עצבים ולכן מפיצי ריח יכולים למלא תפקיד חשוב של הרגעה וסיוע להתמודדות הפיזית והנפשית עם הטיפול.

איזה מפיץ יתאים למרפאה?

מטרת מפיץ ריח למרפאות שיניים הוא להחליף את הריח האופייני בריח נעים, שיפחית חרדה ויקל על המטופלים ומלוויהם. לבחירת המפיץ והתמצית כדאי להתייעץ עם נציגי החברה שתספק לכם את המפיץ, ולבחור לפי העדפה אישית והרחת מספר תמציות. הריח המועדף צריך להיות חזק מספיק כדי שהנוכחים במקום יחושו בהבדל, ולכן יש לקחת זאת בחשבון ולבדוק מספר אפשרויות לפני הבחירה הסופית.

אם הריח שמפזר המפיץ לא יעלים את הריח האופייני למרפאה – לא יושג האפקט הרצוי ואז תגלו שההוצאה על המפיץ לא שדרגה את המרפאה.

פנייה לחברה אמינה

למפיץ ריח יש תפקיד חשוב בשינוי האווירה במרפאת שיניים והרגעת המטופלים, ולכן כדאי לרכוש אותו רק לאחר בדיקה מעמיקה ולחפש חברה ספקית אמינה, שנציגיה יוכלו לענות כל שאלותיכם ולהתאים לכם את המפיץ הטוב ביותר מבחינת עוצמת פיזור הריח בחלל המרפאה וכן ריחות אפקטיביים ומרגיעים. יחס אדיב ותשובות לכל שאלותיכם יוסיפו לאמינות של החברה.

> למידע מקצועי והמלצות נוספות בקרו באתר https://danscent.com!

כתוב/כתבי תגובה