טלי זרחיה: ליווי צמוד בעיצוב פנים

טלי זרחיה: ליווי צמוד בעיצוב פנים

תהליך העיצוב של בית, עסק או דירה מהול בתכנון, התרגשויות, יצירתיות והמון כיף, ככה זה אמור להיות לפחות. ככל שהתכנון מתבצע על ידי בעל מקצוע מנוסה וותיק בתחום כך יגבר הסיכוי שהתהליך והתוצאה ישביעו את רצונו של הלקוח. היות ומדובר על המקום שבו אתם גרים וסביר להניח שבו תגורו גם בשנים הקרובות, אז ישנה משמעות רבה בבחירה של האדם שילווה אתכם בעיצוב של המקום.

איך בוחרים מעצב פנים

כדי להגיע לתוצאה הרצויה והאיכותית ביותר יש להתייחס לכל פרויקט באופן אישי. מעצב אשר מלווה אתכם כל העת יוכל להיות קשוב יותר לצרכים שלכם ולדאוג לכך שהדברים יתבצעו בזמן אמת:

  • זמינות – ככלך שמדובר על ליווי אישי אז המעצב הינו הרבה יותר זמין ויוכל להתייחס לכל בעיה שלכם מבלי לעכב את העבודה.
  • קשרים – מעצבי פנים מנוסים הם בעלי קשרים בעולם הבניה והעיצוב ולכן יוכלו לספק לכם את חומרי הגלם הטובים ביותר. הם גם עובדים עם בעלי המקצוע האיכותיים ביותר ולכן ניתן לסמוך עליהם בכל מה שנוגע לעבודה.
  • חדשנות – עולם העיצוב לא עומד במקום והכישרון לזיהוי מגמות הוא מתנה מבורכת. מומלץ להקשיב למעצב ולנסות לראות את התמונה דרך העיניים שלו.
  • פרקטיקה – אמנם מדובר על עיצוב אך יש לקחת בחשבון שמישהו גם משתמש בכל האביזרים הללו ועל כן הם אמורים להיות נוחים להפעלה. מערכות תאורה או רהיטים מעוצבים כדאי לבחור ביחד עם המעצב, הוא יוכל לספק לכם את המידע הדרוש וגם להתריע מפני רכישה של רהיט אשר יהווה מכשול בבית שלכם.

מה הוא מעצב מומחה

בבואנו לבחון מה הוא מעצב מומחה נזכיר את הניסיון שהוא מצויד בו לגבי עיצוב של סוגי חללים שונים. מעצב איכותי יהיה בעל ניסיון בעיצוב של חללים מסחריים, דירות יוקרה וגם חנויות קונספט. בדרך כלל יהיה איזה שהוא תחום התמחות ייחודי אך בגדול מדובר על יכולת עיצובית ברמה גבוהה מאוד, ללא כל התפשרות על התוצאה או על חומרי הגלם. לא מומלץ למהר בבחירה של מעצב פנים וכדאי לקחת את הזמן ולבחון את כל האפשרויות הקיימות.

כתוב/כתבי תגובה