הדפסה על חולצה

הדפסה על חולצה

כאשר מחפשים מתנה מיוחדת, אחת האופציות המעניינות היא להזמין הדפסה על חולצה. בדרך זו אפשר להזמין כל כיתוב על החולצה וכך להתאים זאת למקבל המתנה.

הדפסה על חולצה

כאשר מעוניינים לבצע הדפסה על חולצה, חשוב לבחור בד בטיב מעולה והדפסות איכותיות כמו הדפסות משי, הדפסות דיגיטליות או בחיתוך. בדרך זו הכיתוב או הגרפיקה על החולצה יהיו מעולים ולא ירדו תוך פרק זמן קצר בכביסות. אפשר להדפיס בגב החולצה כל מילה וכל משפט שמעוניינים, כך גם בחלק הקידמי של החולצה.

בנוסף לכך מוסיפים אם רוצים בכך גם סמל נחמד, גרפיקה או ציור שהמציא המזמין או לחלופין לבחירה מתוך המבחר הגדול של הדוגמאות שקיימות בבית הדפוס. יש היצע גדול מאד של דגמים המתאימים לכל אירוע ולכל מסיבה, דוגמאות הומוריסטיות, יפהפיות וצבעוניות.

הדפסה על חולצה היא אפשרות של בני משפחה להכין חולצות תואמות כאשר הם מגיעים לבסיס הצבאי עבור טקס סיום של קורס קצינים או קורס אחר. הם מדפיסים כיתוב מלא גאווה עבור מסיים הקורס, מוסיפים תמונה משפחתית וכך כולם לובשים חולצה זהה במהלך הטקס המרגש ומעבירים את ההתרגשות לחייל או לחיילת.

הדפסות על חולצות ייצוגיות

חולצות מכופתרות, טריקו או חולצות פולו הן אידאליות עבור הדפסת לוגו של החברה. בדרך זו העובד מייצג באופן מכובד את החברה שבה הוא עובד. יש עובדים כמו טכנאי שירות שלובשים חולצה מסוג זה וגם מכנסי דגמ"ח נוחות, מתוך כמה דגמים שקיימים וכך הם עובדים באופן נוח מאד.

החברה מזמינה מלאי של הדפסה על חולצות במידות שונות וכן הדפסה על כובעים, וכך כל עובד חדש מקבל בגדי עבודה על פי המידה שלו ונוצרת אחידות כללית בנראות של כל העובדים.

כתוב/כתבי תגובה