יתרונות של שיש אבן קיסר

יתרונות של שיש אבן קיסר

חלקים לא קטנים של הבית הם כאלה אשר עשויים מסוגים שונים של חיפויים, כאשר חיפוי אשר עשוי שיש הוא כזה שיכול להיות עבור הרצפה, עבור הקיר ובעיקר מוכר עבור השימוש הזה של משטח עבודה באזור של המטבח. ישנם סוגים שונים של משטחי שיש אשר זמינים לייצור בארץ, וכאלה אחרים שעבורם מבצעים הזמנה ממפעל ייצור בחוץ לארץ, אולם אחד ממשטחי השיש היותר מוכרים ואהובים בארץ הוא זה של שיש אבן קיסר שקיים בארץ כבר עשרות של שנים ומציע שורה ארוכה של יתרונות לעומת האחרים שמשים לאותה המטרה.

למה עדיף לרכוש שיש אבן קיסר? להלן כמה יתרונות עיקריים שקיימים אצל האבן הזו לעומת האחרות, כאשר הבחירה היא בסופו של עניין דבר אישי שבנוי מרצף של דרישות שעבורן צריכה להיות התאמה מלאה.

השיש האהוב על הישראלים

נכון להיום אם שואלים ישראלי שעתיד לשפץ את המטבח לגבי השיש שאותו הוא מעוניין לבחירה, הוא קרוב לוודאי ישיב כי מדובר בשיש של אבן קיסר, כאשר ההתלבטות תהיה יותר לגבי המספר הקטלוגי של אותו הגוון המועדף מאשר מעבר אל סוג אחר של שיש שנמצא אף הוא למכירה. הדבר טבוע עמוק בתודעה החברתית מן הרגע בו שיש אבן קיסר נעשה לשם נרדף למוצר ישראלי מובחר, כאשר אצל רוב הצרכנים הבחירה הזו תהיה זו אשר מכריעה.

בוחרים בפשטות מקטלוג

אחד מן היתרונות היותר בולטים אצל שיש אבן קיסר היא האפשרות המאוד נוחה הזו של בחירה של הגוון המועדף מתוך קטלוג שמורכב מספרות ומתאר בצורה הכי טובה את הגוונים אשר קיימים לבחירה עבור השיש של המטבח, או השיש שאותו רוצים לכל סוג של חיפוי ומטרה. לא צריכים להיות מעוכבים בשלב הזה של הבחירה, כאשר כל מספר קטלוגי נמצא גם בתצוגה וגם אונליין, ומאפשר לכל אדם לעשות את הבחירה באופן מאוד מהיר ודי קל. לא צריכים לעבוד אל מול מעצב פנים כדי להתקדם עם הבחירה, אלא יכולים לעשות זאת בצורה עצמאית אל מול קטלוג ממש כאילו בוחרים צבע לחדר השינה.

זמני אספקה מהירים

בסופו של דבר מה שצרכנים אוהבים הוא זמן אספקה מהיר. אין דבר שיותר מייאש ומעכב את התוכניות של דירה חדשה מאשר חלק אחד שלו מצפים ומחכים ואותו עדיין החברה מייצרת במפעל שלה. כאשר מדובר בייצור של שיש אבן קיסר, מדובר בייצור מהיר שאינו מצריך רמה גבוהה של ידע מאותה עבודה, וכך זמני האספקה של משטחים מתקצר בצורה משמעותית לעומת משטחים מחומרים אחרים, כדוגמת משטחי שיש מאבים טבעיות העשויים גרניט. זהו שיקול מאוד חשוב שבו אי אפשר להקל את הראש, ודבר אשר מביא לא מעט ישראלים לעשות בחירה שפשוט מקצרת את הזמן הסופי שבין ההזמנה לבין הקבלה של משטח שיש אל ביתם.

כתוב/כתבי תגובה