איך להשתמש בקצף קייזן בצורה נכונה?

איך להשתמש בקצף קייזן בצורה נכונה?

אם תשאלו אנשי מקצוע שכל כלי העבודה שלהם נמצאים בתיק אחד שאיתו הם הולכים מדי יום, הרי שהם יגידו לכם חד משמעית שקצף קייזן שינה להם את כל החיים. החל מהסידור של התיק עצמו ועד לסידור של הכלים בבית ובחדר העבודה, קצף קייזן דואג ששום דבר לא יזוז ממקומו, ראו כאן דוגמא.

הגיע לידיים שלכם קצף קייזן אבל אתם לא יודעים איך לעבוד איתו בצורה הנכונה? הנה הסבר קצר מאיתנו אליכם

קודם כל תרצו לדעת שקצף קייזן הוא חומר שניתן לשנות אותו די בקלות, אפילו בעזרת הידיים. כמובן שאתם לא רוצים לחצוב בקצף בעזרת הידיים אך לאחר שיצרתם את השבלונה שאתם צריכים תוכלו לקלף את שכבות הקצף בעזרת הידיים.

הקצף שמגיע אליכם למעשה מגיע שכבות על גבי שכבות ממנו אתם יוצרים את השקעים הרצויים בגודל הכלים שלכם. תוכלו להשתמש בסכין יפנית ובטוש שחור בכדי לצייר את השבלונות של כלי העבודה. 

החישובים שאתם עושים על קצף הקייזן צריכים להיות מדויקים מאחר והם לא רק מאחסנים את הכלים שלכם אלא גם שומרים עליהם במקום. אם הקצף לא יהיה במידות הכלי, ייתכן והכלי יזוז ואף ייפול ממקומו.

את הקצף אתם רוצים למדוד לפני שאתם מתחילים בעבודה זאת בכדי להבין איזה גודל של משטח אחסון אתם צריכים ושמידותיו יתאימו לנישה בה אתם רוצים לאחסן אותה. החישובים המוקדמים יסייעו לכם במהלך העבודה ובסיומה וימנעו טעויות קטנות אך מעצבנות מאוד.

לסיכום,

השימוש בקצף קייזן הוא די קל ופשוט, כל שאתם צריכים לעשות זה להכין הכל מראש, למדוד, לחשב ולהעריך כמה כלים יכולים להיכנס ומה גודל האחסון. כמו שאמרנו, סכין יפנית וידיים יציבות יתנו לכם את כל מקומות האחסון שאתם צריכים.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל בעזרת אתר רומבו!

כתוב/כתבי תגובה