איך בוחרים קורקינט לילדים קטנים

איך בוחרים קורקינט לילדים קטנים

בכל יום אחר הצהריים אתם יוצאים עם הילדים לטייל בגינה הציבורית, ובכל פעם מחדש אתם מתעייפים מלזרז אותם ללכת, או כאשר עליכם לשאת אותם בידכם כי הם התעייפו לצעוד כל הדרך אל או חזרה מהגינה. הפתרון במקרים אלו הוא לרוב הסעה של הילד בעגלה שלו, אך כיוון שהיא גדולה ומסורבלת היא עשויה להכביד עליכם לצורך טיול קצר לגינה. בנוסף גם הפעוטות כבר מרגישים גדולים ומסרבים לשבת בעגלה, כך שאינכם יודעים מה לעשות ואיך להפוך את הטיול אחה"צ לבילוי מהנה עבור כולם.

קנו קורקינט 3 גלגלים: https://smartrike.co.il/

תתפלאו לגלות כי הפתרון יכול להיות כל כך פשוט, זאת באמצעות רכישה של קורקינט לילדים קטנים הייעודי למידותיהם הקטנטנות, שיעניק להם חוויה והתרגשות בכל פעם שצריך לצאת מהבית, וכמובן יקל עליכם ההורים מוויכוחים וסחיבת הילדים על הידיים.

מהו קורקינט?

קורקינט הוא סוג של כלי תחבורה קטן המשמש לנסיעה עבור ילדים ומבוגרים. הקורקינט מאופיין במשטח ארוך וצר עליו מניחים את הרגליים, והוא כולל מוט היגוי וגלגלים. הנסיעה על הקורקינט מתבצעת באמצעות דחיפה של הגוף באמצעות רגל אחת, כאשר הרגל השנייה מונחת על הקורקינט ומייצבת את הגוף.

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של קורקינטים, ואפילו קורקינטים ממונעים המיועדים לנסיעה בכבישים אך הם כמובן ייעודיים רק לנסיעה של מבוגרים. אם כך כיצד מומלץ לבחור קורקינטים שיתאימו לילדים קטנים, ומאיזה גיל הקטנטנים יוכלו לנסוע עליהם בבטחה?

טיפים לבחירת קורקינט לילדים קטנים

הקורקינט הבסיסי מורכב משתי גלגלים המחוברים אל משטח העמידה ומוט ההיגוי, אך הקורקינט של הילדים כולל שלושה גלגלים שיעניקו להם יציבות גבוהה וביטחון במהלך הנסיעה. חשוב להתאים את סוג הקורקינט לגילו של הילד, כמו קורקינט עם כיסא המיועד לתינוקות שעדיין לא הולכים בצורה יציבה או קורקינט עם משטח דריכה איכותי מונע החלקה המיועד לגילאי פעוטות גדולים יותר.

כתוב/כתבי תגובה