איך בדיוק עובדת סיגריה אלקטרונית ?

איך בדיוק עובדת סיגריה אלקטרונית ?

מה מהווה הסיגריה האלקטרונית?

סיגריה אלקטרונית מהווה מכשיר חדשני במיוחד למטרת אידוי אלקטרוני, המשמש לצריכה של ניקוטין או חומרים עילים אחרים, בדרך המדמה עישון סיגריה רגילה. כולנו יודעים מה אורך החיים של סיגריה רגילה. אך סיגרייה אלקטרונית מחזיקה הרבה יותר ממספר דקות בודדות. הסיגריה האלקטרונית פועלת באמצעות חשמל המופק על ידי סוללה חשמלית וסליל ייעודי שיוצרים מעגל חשמלי אשר מופעל עם השאיפה מהסיגריה או לחילופין בלחיצת כפתור.

הסיגריה הייחודית והחדשנית של iSmokeplus נוצרה על מנת לחקות את הסיגריה הרגילה. אך יש כאלה אשר מעדיפים אותה על פני גרסת המקור.

מתי הומצאה הסיגריה האלקטרונית?

סיגריה האלקטרונית המודרנית הומצאה בשנת 2003 על ידי הרוקח הסיני Hon Lik, אולם חברות הטבק מפתחות מכשירים לייצור אירוסולי ניקוטין מאז שנת 1963. כון לשנת 2018 רוב הסיגריות האלקטרוניות יוצרו בסין.

מבנה הסיגריה?

לסיגריות האלקטרוניות בדרך כלל יש גוף חימום שמאדה מרסס תמיסה נוזלית הנקראת נוזל אלקטרוני. יש סיגריות אלקטרוניות שנראות כמו סיגריות מסורתיות, אך הן מגיעות בהרבה וריאציות. רוב הגרסאות של הסיגריות האלקטרוניות ניתנות לשימוש חוזר, אם כי חלקן ניתנות לשימוש חד פעמי בלבד. ישנם מכשירים מהדור הראשון, דור שני, דור שלישי, ודור רביעי. השימוש בסיגריה אלקטרונית מכונה "vaping" ".

מה נוזלים אלקטרוניים מכילים?

נוזל לסיגריות אלקטרוניות מכיל בדרך כלל פרופילן גליקול, גליצרין, ניקוטין, חומרי טעם וריח, תוספים וכמויות שונות של מזהמים. ישנם נוזלים אלקטרוניים הנמכרים גם ללא פרופילן גליקול,  ניקוטין, או טעמים.

מה הקשר של הניקוטין לסיגריה זו?

בעקבות האפשרות להתמכרות לניקוטין משימוש בסיגריות אלקטרוניות, קיים חשש שילדים עשויים להתחיל לעשן סיגריות.  בני נוער המשתמשים בסיגריות אלקטרוניות נוטים יותר לעשן סיגריות.

אישור מינהל המזון והתרופות האמריקני

מוצרי החלפת ניקוטין המוסדרים על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקני עשויים להיות בטוחים יותר מסיגריות אלקטרוניות,  אולם בדרך כלל רואים בסיגריות האלקטרוניות בטוחות יותר מאשר מוצרי טבק בעירה.

ההנחיה המתוקנת של מוצרי הטבק באיחוד האירופי נכנסה לתוקף במאי 2016, ומספקת רגולציה לסיגריות אלקטרוניות.

כתוב/כתבי תגובה