5 רעיונות מקוריים בתור מתנות להורים

5 רעיונות מקוריים בתור מתנות להורים

הורים שלנו מאז ומתמיד העניקו לנו את כל מה שרצינו ללא רצון וציפייה לתמורה כלשהיא, ולכן כאשר מגיע הזמן להעניק להם מתנה מיוחדת ומרגשת – עלינו לחשוב על המתנות הייחודיות והטובות ביותר, שיצליחו להעביר חלק מההערכה הגדולה שיש לנו אליהם. לכן אם גם אתם מתלבטים אילו מתנות להורים תוכלו לתת כמתנת יום הולדת, יום נישואין או יום משפחה – ריכזנו 5 רעיונות למתנות מקוריות שווה להכיר. 

  1. חלוקי רחצה בהדפסה אישית – מתנה זוגית ואישית מיוחדת, כיפית וכמובן שימושית עליה ניתן להדפיס ברכות והקדשות אישיות.
  2. סדנה זוגית – דרך נהדרת בה ההורים יוכלו לבלות יחד זמן איכות מוץ לבית, ולכן כדאי לבחור סדנה מעשית שתתאים להעדפות של שניהם כמו סדנת בישול אם שניהם אוהבים את המטבח, סדנת יין אם שניהם מתעניינים ביינות וכו'.
  3. אלבום תמונות דיגיטלי – אחד מהרצונות השכיחים של ההורים שלנו הוא לראות את הנכדים כמה שיותר, ובאמצעות הענקת אלבום תמונות משפחתי הם יוכלו ליהנות מצפייה בהם גם כשהם נמצאים רחוק. את האלבום ניתן להציב בסלון או מקום מרכזי אחר בבית, וכך להציג בו שלל תמונות נוסטלגיות או עדכניות של הנכדים וכל בני המשפחה.
  4. עץ משפחתי – מתנה מרשימה ומיוחדת שתציג בצורה מפורטת את כל אילן היוחסין של המשפחה עם הדפסה על חומרים קשיחים, אותה ההורים יוכלו לתלות בגאווה במרכז סלון ביתם. זוהי יכולה להיות מתנה שהיא גם מזכרת מיוחדת ומרגשת.
  5. נופש משפחתי – ההורים תמיד מרגישים כי הביקורים בשבתות/חגים קצרים ומהירים? קחו אותם לנופש משפחתי מהנה יחד עם הנכדים כדי שכולם יוכלו לבלות יחד בכמה ימים של משפחתיות. זוהי דרך נהדרת לצבור חוויות משפחתיות, כיוון שלא בכל יום יש הזדמנות לצאת לנופש משפחתי.

כתוב/כתבי תגובה