כל מה שצריך לדעת על משטחי פעילות לתינוק

התינוק המתוק מתחיל להיות עצמאי? זה הזמן לרכוש עבורו משטח פעילות ייעודי. משטח זה נועד למשחק ולהגנה על התינוק, במיוחד כאשר הוא מתחיל לזוז במרחב ולזחול ממקום למקום. כדאי לדעת כי משטחי הפעילות יכולים לשמש את התינוק כבר מגיל לידה, ולהוות עבורו מצע נעים ובטוח בזמן שכיבה על הגב או על הבטן.

משטח הפעילות הינו פריט חובה בכל בית, ועשוי להיות שימושי במהלך שנות חייו הראשונות של הרך הנולד. הקליקו כאן כדי לצפות בדוגמאות עיצוב של חדרי ילדים. במאמר זה נסקור את כל המידע שצריך לדעת על משטחי פעילות לתינוקות, היתרונות של משטחים אלו וטיפים לבחירת משטח הפעילות המתאים ביותר עבורכם.

מהם היתרונות של משטחי פעילות לתינוקות

משטחי הפעילות מיוצרים בגדלים גדולים במיוחד, כך שניתן לפרוש אותם במרכז הסלון או בחדר הילדים. כך הילד יכול לשחק להנאתו באזור ייעודי לכך, שהוא גדול ומרווח ומאפשר לו לפתח כישורים התפתחותיים בהתאם לגילו כמו התהפכות וזחילה. יתרון נוסף וחשוב הוא הבטיחות שמשטח הפעילות מעניק לילד, כיוון שהמשטח עשוי חומר רך והינו עבה מספיק כדי לרכך מעידה של תינוק שרק התחיל לעמוד וללכת.

כיוון שמשטח הפעילות עבה מספיק, הוא מספק גם בידוד מושלם בתקופת החורף כאשר הרצפה קרה במיוחד למגע. ניתן להניח את התינוק על גבי משטח הפעילות, ולא לחשוש שיצטנן בגלל הקור.

כך תבחרו משטח פעילות איכותי

כדי שמשטח הפעילות ישמש את הילד במשך כמה שנים, מומלץ לבחור משטח פעילות גדול מספיק עליו הוא יוכל לשחק גם בגילאים גדולים יותר. העדיפו לבחור משטח פעילות מעוצב ויפה כמו שניתן למצוא באתר https://www.baby-lee.co.il/, כך שהוא יוכל לשמש גם כשטיח ליופי בחדר הילדים נוסף על השימוש הפרקטי בו לצורך משחק.

כתוב/כתבי תגובה