הצטיידות לטיול שטח – הרשימה המלאה

הצטיידות לטיול שטח – הרשימה המלאה

במידה והנכם נמצאים בשלבי תכנון של טיול שטח, ייתכן ואתם עורכים רשימה של כל הציוד שצריך. הבאת כל הציוד הרלוונטי לטיולי שטח יכולה לשפר את חוויית הטיול ולמנוע מצבים לא נעימים בהם חסר משהו חשוב. לפניכם הרשימה המלאה של ציוד השטח החשוב.

פנסים

אין לתאר כמה הפנסים חשובים בעת יציאה לטיול שטח. בקטגוריה זו ישנם פנסי הראש ופנסים רגילים, פנסים סולאריים, חשמליים ופנסים שנטענים ידנית. אין זה משנה באילו פנסים תבחרו, העיקר שיהיו יותר פנים ממטיילים. כמו כן את הפנס אקסטרה יש לשים במקום שיהיה נגיש וזאת מפני שבטיולים רבים קורה שאחד הפנסים נאבד ועל מנת למצוא אותו צריך פנס נוסף או אף שהפנס יתקלקל או שתיגמר לו הבטרייה.

אוהלים וסככות

חשוב שהאוהל בו תבחרו יהיה אטום לכניסת יתושים ומזיקים ויחד עם זאת שתהיה לו אפשרות לאוורור. בנוסף, במידה והנכם יוצאים לקמפינג ניתן להצטייד גם בסככה מתקפלת לצורך קבלת צל לאורך השעות החמות.

כמה כלי עבודה חשובים

כלי העבודה החשוב ביותר בעת יציאה לטיול שטח הינו הסכין. לרוב מטיילים נוהגים לטייל עם לדרמן או עם כמה כלים. במידה ואין לכם לדרמן מומלץ מעבר לסכין להחזיק גם פלייר, מסור קטן, מברגים (אין לדעת מתי יהיה צורך לבצע תיקון קטן) וקטר. כמו כן אין לשכוח להביא מצת או גפרורים גם במידה ואין אתם מתכננים לבשל עם אש במהלך הטיול. עוד כלי עבודה חשובים תוכלו למצוא באתר של טלמיר.

שמיכות, שקי שינה ומזרונים

סעיף זה נראה ברור למדי אך חשוב לציין שמזרוני שטח יכולים לשדרג את טיול השטח שלכם בכמה רמות. אין כמו שינה טובה במהלך הטיול לפני יציאה להליכה יומית.

מדבקה לתיקון פנצ'רים במזרונים מתנפחים

זהו טיפ חשוב גם למי שלא לוקח אתו לטיול מזרון מתנפח. הסיבה לכך הינה שמדבקות אלו מתאימות גם לצורך תיקון חורים קטנים באוהלים. לצורך העניין, ניתן להחליף את מדבקות אלו בהצטיידות בסרט פלסטיק רחב ודביק.

חבלים

חבלים יכולים לאזור לכם בחיזוק האוהל, תליית כביסה וכמו כן ישנם עוד שלל של שימושים בחבלים בעת טיולי שטח.

כתוב/כתבי תגובה