כלבים למכירה

כלבים למכירה

גידול כלב זה אחד התחביבים המוכרים והרווחים ביותר. אין ספק שכלב נעים ואהוב מספק צרכים שונים לבני אדם, והאפשרות לדאוג ולתת ליצור חסר אונים בהחלט מעצימה את האדם. אבל כאן מגיע הקושי הגדול באיתור כלב שמתאים לנו. כי לכל כלב צרכים משלו ולכל חיית מחמד מאפייני חיים מסוימים. כל זה חשוב לקחת בחשבון לפני שבוחרים כלב לגדל אותו.

 

הדבר החשוב והמשמעותי – הגזע והגודל

המאפיין הראשון שחייבים לקחת בחשבון זה מאפיין הגזע והגודל שלו. יש אנשים שחיים בבית רחב ידיים עם חצר מרווחת, הם לא מהססים לפני שהם בוחרים לרכוש כלב מגזע גדול. גם אם הכלב גדול ממדים הוא ימצא את מקומו בחצר. לעומת זאת רבים הם האנשים שמעדיפים לגדל כלב ננסי קטן וחמוד. הוא מתקבל אצלם כחיית מחמד ידידותית ונעימה יותר. ולדעת כולם היא יותר ביתית וקלה לגידול בשטח קטן.

 

האופי והתכונות

לצד הנושא של ממדי הכלב, יש לזכור כי הגזע משליך גם על התכונות של הכלב. כי לכל גזע יש תכונות מיוחדות שמשפיעות על ההתנהגות כמו גם על הצרכים של הכלב. זה אומר שחשוב לבדוק מהם הצרכים של הכלב ואילו תכונות יש לו, ולוודא כי הבחירה הזו נכונה לנו. כי אם אנחנו רוב שעות היום בעבודה, לא נכון לרכוש כלב ננסי שצריך ים של חום ואהבה. אם אנחנו עסוקים עד למעלה ראש, אין לנו את הפריבילגיה לרכוש כלב שזקוק לפעילות גופנית ולטיולים משותפים על בסיס יומיומי.

אנחנו ממליצים על צ'יוואווה למכירה.

 

הטיפוח והטיפול

נתייחס להיבט נוסף, והוא הטיפוח והטיפול בכלב. צריך לזכור שכל כלב מצריך טיפול בהתאם למצב הבריאות שלו. כמו כן לפי הנטיות הגנטיות יהיה עלינו לטפל בו. נבדוק לפני הקנייה מה משתלב בחיים שלנו, ומה לא.

כתוב/כתבי תגובה