הדברת פרעושים או פשפשים?

הדברת פרעושים או פשפשים?

כאשר אתם מתחילים להרגיש עקצוצים בגוף לאחר השינה או סתם במהלך היום, אתם מגיעים למסקנה הזו, יש לכם פרעושים בבית. בעצם לא, פשפשים. בעצם רגע, מה באמת ההבדל.

אז כדי לדעת למה אתם בדיוק זקוקים להדברת פרעושים או פשפשים או שניהם, ותאמינו לנו, אלו שני תהליכים שונים לחלוטין, קראו את השורות הבאות.

כך או כך, נכון לעכשיו, אתם סובלים מעקיצות חוזרות ונשנות, אתם יודעים שלא מדובר ביתושים משום שזהו ריכוז גבוה של עקיצות יחסית ליתושים או שפשוט אתם יודעים שאין יתושים באזור שלכם.

אז מה ההבדל בין פרעושים לפשפשים ואיך מטפלים בהם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

הדברת פרעושים או פשפשים?

ההבדל בין פרעוש לפשפש הוא גדול. הפרעושים בדרך כלל מגיעים מבעלי חיים, הם מאוד אוהבים את הדם שלהם, לכן, הם נצמדים אליהם ושותים את הדם שלהם, לאחר מכן הם עולים דרגה ומשתכנים בבית שלכם, מטילים שם ביצים ועוקצים אף אתכם. גם חיית המחמד וגם אתם, סובלים.

פשפש הוא יצור מתוחכם, אפשר לומר, הוא מגיע על בליווי אנשים זרים שמגיעים לבית שלכם או אפילו תופס טרמפ על המכנסיים שלכם. מיד כשהוא מגיע לבית, הוא מוצא מיקום נוח באחת המיטות, מסדר לעצמו כרית, שמיכה והולך לישון.

באישון לילה הוא מתעורר, כשהוא רעב עד מוות הוא מסתער עליכם ומוצץ דם עד שהוא שבע, אנחנו יודעים שהתיאור הזה לא משהו, אבל כן, זו המציאות.

ההדברה כדי למגר את הפשפש כוללת כיבוס של כלי המיטה ועבודה עם טמפרטורות גבוהות של חום כדי לוודא שהוא מת ואחר כך ריסוס על כל השטח. לעומת זאת, פרעושים מחייבים טיפול בחיית המחמד ורק אז בבית.

 

לחצו כאן כדי לקבל מידע נוסף על הדברה ירוקה.

כתוב/כתבי תגובה