השלמת בגרות באנגלית? למה כדאי להתעקש על 5 יחידות

השלמת בגרות באנגלית? למה כדאי להתעקש על 5 יחידות

אנגלית היא מקצוע חשוב בכל תעודת בגרות. אם לא נבחנתם או נכשלתם או שאתם לא מרוצים מהציון של הבגרות באנגלית, אתם לא היחידים. זו אחת הבגרויות העיקריות שבהן רוצים להשלים או לשפר ציונים. אם אתם לפני השלמת בגרות באנגלית, שימו לב למה כדאי להתעקש על 5 יחידות. 

אם כבר לשפר, אז עד הסוף 

אנגלית ברמה גבוהה תשמש עבורכם בתור כלי עבודה חשוב בחיים. אם כבר אתם בשלב שבו אתם פנויים להשלמת בגרות, שווה להשקיע עוד קצת זמן וללכת עד הסוף. אם הסיבה הכללית הזאת פחות מדברת אליכם, שימו לב לעוד כמה סיבות להשקיע. 

יותר יחידות שוות לכם יותר 

אם כבר לבצע השלמת בגרות באנגלית, אז כדאי להתאמץ קצת יותר וללכת על 5 יחידות ששוות המון בחישוב הממוצע. הממוצע המשוקלל לאחר השיפור יעלה לכם יותר את ממוצע הבגרויות כולו. תקבלו יותר בונוס ותעלו את הסיכוי להתקבל ללימודים גבוהים כפי שרציתם. 

קראו על הכנה לבגרות באנגלית >>>

לדעת אנגלית טוב יותר, נקודה 

עוד סיבה להתעקש על השלמת בגרות באנגלית ברמה של 5 יחידות היא שזו השפה הכי מדוברת ושימושית בעולם. ברגע שתעברו הכנה של 5 יחידות לימוד, תדעו אנגלית הרבה יותר טוב, נקודה. ללימודים גבוהים, להייטק, כמעט בכל מקום עבודה, אנגלית טובה תעניק לכם יתרון. 

תצליחו יתר גם בפסיכומטרי 

ברגע שאתם לומדים מראש אנגלית ברמה של 5 יחידות כדי לשפר ציונים, אתם מקבלים בונוס נוסף. זכרו שיש פרק באנגלית שהוא מאוד משמעותי בפסיכומטרי. לימוד ברמת 5 יחידות מהווה הכנה טובה מאוד לבחינה הפסיכומטרית שלכם. חוץ מזה, אם בעתיד תעברו מבחנים בין לאומיים כגון GMAT (באנגלית) יהיה לכם הרבה יותר פשוט וקל לעבור בהצלחה. 

 

 

כתוב/כתבי תגובה