סוגי שטיחים ומה שצריך לדעת עליהם – שטיחי צמר, טלאים, שאגי..

סוגי שטיחים ומה שצריך לדעת עליהם – שטיחי צמר, טלאים, שאגי..

בעבר היה נהוג בישראל להוציא את השטיחים בחורף ולהכניסם למחסן או לבוידעם בקיץ. אך כיום המצב הוא שונה לחלוטין ואנשים רבים מבינים כי הדבר הטוב ביותר שהם יכולים לעשות זה לשים את השטיחים גם בבית. כך ניתן לראות כי כל חדר בבית מהסלון ועד חדר הילדים מאובזר עם שטיחים וזאת עקב ההבנה כי שטיחים עונים על שני עניינים מרכזיים. ראשית כל שטיחים הם דבר יפהפה ובכך אין כל ספק. לא רק זאת אלא שאתם צריכים להבין כי שטיחים גם עונים על צורך פרקטי וכי ההתנהלות בבית היא הרבה יותר טובה תודות להם. על רקע זה ברור מדוע העניין בסוגי שטיחים הוא כל כך נרחב ומדוע אנחנו צריכים להחליט איזה שטיח נשים בבית שלנו כאשר יש הרבה סוגים שאנו יכולים לשים בבית משטיחי צמר ועד טלאים או שאגי.

זכרו בשטיחים אין נכון ולא נכון

בטח חלק מכם קוראים את הפסקה למעלה ואומרים שטיחי צמר? מי שם אותם בבית בעוד אחרים שואלים מי מעז לשים שטיחי שאגי בבית שלו? אם כן אתם צריכים להבין כי בעולם השטיחים אין נכון ולא נכון וכי כל אחד רשאי להחליט איזה שטיח לשים בבית שלו. יש אנשים אשר יבכרו שטיח אחד ואילו אחרים בכלל יעדיפו שטיח אחר וזה בסדר גמור. אם מצאתם שטיח שאתם אוהבים, מתחברים אליו ומאמינים כי הוא יפה ונוח אזי שימו את השטיח הזה בבית שלכם ולא משנה מה אחרים אומרים עליו ומה אתם קוראים עליו באינטרנט או בכל מקום אחר ועל כך תנו דעתכם.

נסו לשלב בין מספר שטיחים בבית שלכם

אין ספק כי אתם צריכים לבחור את השטיח הטוב ביותר לבית שלכם, אך אף אחד לא אמר כי אתם צריכים לבחור שטיח אחד. עליכם להבין כי אתם יכולים לשלב בין מספר שטיחים וכך לקבל את הטוב מכל העולמות כך תבטיחו כי הבית שלכם יהיה היפה ביותר שיש והנוח ביותר שיש ועל כך אין עוררין.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר של סהרה שטיחים.

כתוב/כתבי תגובה