חזייה לאחר ניתוח שיחזור שד – איך קונים חזייה בצורה נכונה

חזייה לאחר ניתוח שיחזור שד – איך קונים חזייה בצורה נכונה

לא מעט נשים עוברות במהלך השנים ניתוחי חזה מסוגים שונים, החל מניתוחי הגדלת חזה, ניתוחי הקטנה וכן ניתוחי הרמת חזה. ישנן נשים שנדרשות לעבור ניתוחי שחזור שד. אלו ניתוחים שיש לעבור אותם במקרה של חבלה, פגיעה, דלקת, מחלה וכן במקרים בהם התפתחו סממנים סרטניים בשד שאילצו את האישה לעבור ניתוח במקום לעיתים יתבצע לאחר מכן, ניתוח שיחזור שד. 

אחרי ניתוח כזה, על האישה ללבוש חזייה לאחר ניתוח שתתאים למבנה השד החדש, אך היא צריכה גם ללבוש חזייה שתוכל לשמור ולהגן על תוצאות הניתוח, מבלי שייגרם לו נזק כזה או אחר. כל מגע, כל פגיעה, עלול להיות רגיש ולגרום נזק מהותי לשד. 

ניתן למצוא חזיות שמתאימות לניתוחי חזה, כולל ניתוחי שחזור שד, בלא מעט חנויות ואתרי אינטרנט שמתמחים במכירת חזיות לנשים וכן בחנויות ואתרים שמתמחים במכירת ציוד ולבוש רפואי. שם אפשר ליהנות מקטלוג נרחב של מוצרים אשר מתבסס על מגוון חומרים ייחודים. 

כיצד רוכשים חזייה לשחזור שד

כל אישה צריכה לבחון את הצרכים שלה, בין אם זה על פי סוג הניתוח שהיא עברה, ובין אם זה על פי גודל השד המשוחזר והמבנה שלו. בהתאם לכך היא תוכל להחליט איזו חזייה של isavela ברצונה לקנות, על פי איזה סגנון ובאיזה עיצוב. 

חשוב להקפיד על בחירת חזייה מבד מתאים, חזייה שתהיה רכה, נעימה, כזו שיהיה ניתן להלביש אותה בקלות וכמובן יהיה נעים ללבוש אותה. היא לא אמורה להכביד על השד או על הגוף, לא אמורה "להזיע" ואמורה להיות מרופדת וגמישה. מאחר והאזור עבר סוג של טראומה, אזי שהחזייה אמורה לשמור עליו, על מנת שהוא יוכל להחלים בצורה נכונה.

כתוב/כתבי תגובה