צימרים למשפחות – לצאת קצת מהשגרה

צימרים למשפחות – לצאת קצת מהשגרה

השגרה היא שוחקת, כולם עסוקים במרוץ לחיים שכולל לימודים, עבודה, טיפול בילדים ואין ספור פעולות יום יומיות נוספות. לכן חשוב מדי פעם לצאת מהשגרה, לקחת פסק זמן מהחיים הרוטיניים ולנסוע לחופשה קצרה באחד הצימרים למשפחות ברחבי הארץ.

צימרים למשפחות

ברחבי ישראל יש כמות גדולה של צימרים. בעלי המקום השקיעו בהקמתם ממון וחשיבה רבה כדי ליצור מקום אידאלי ומפנק לחופשה נהדרת. 

אפשר לבחור לצאת לצימר כל המשפחה הגרעינית, או לחלופין לצרף לכך את המשפחה המורחבת. באופציה זו שוכרים מתחם שיש בו קומפלקס של כמה צימרים בהתאם לכמות המשפחות שמצטרפות וכך נהנים מזמן איכות יחד.

משפחות רבות נהנות לשהות במתחם הצימרים שיש בו בדרך כלל בריכת שחייה מרכזית וזוהי נקודת מפגש נפלאה שמאפשרת לכולם לנוח מהיום יום וליהנות מאווירה פסטורלית ומשפתית. סוף סוף אפשר לשבת ולשוחח בניחותא ללא כל לחץ או לוח זמנים צפוף.

הפעילויות המשפחתיות משתנות בהתאם לאהבותיהם של בני המשפחה. יש כאלו שיבחרו לצאת מדי יום לטיולים בסביבה הקרובה בהתאם למיקומם של הצימרים כמו מפלים שוצפים, יקבים מסקרנים, מבצרים מתקופות עתיקות, טיפוס על הר מרתק, הליכה בנחלים, שייט בקייקים או נסיעה בג'יפים או ברייזרים.

ארוחות משפחתיות 

גם הארוחות המשפחתיות הופכות להיות חגיגה של טעמים כאשר עושים על האש וכל הנוכחים נהנים מארוחה משובחת, נהנים מארוחות בוקר מפנקות ואיכותיות אשר מוגשות על ידי המארחים שדואגים להפתיע את הנופשים במטעמים טריים ומעולים. 

בזכות הנופש המשולב בצימרים למשפחות, מתהדק הקשר בין כל בני המשפחה, הילדים נהנים מאד לבלות זמן איכות יחד עם בני הדודים שלהם ולאחר כמה ימי חופשה קשה לעזוב את אופציית צימרים למשפחות ולחזור הביתה.  למידע בנושא צימרים למשפחות בצפון

כתוב/כתבי תגובה