כיורים לאמבטיה

כיורים לאמבטיה

אם אתם משפצים את חדר האמבטיה שלכם, חשוב מאוד שתשימו דגש בין היתר על בחירת כלים סניטריים מתאימים לחדר האמבטיה שלכם. כלים סניטריים כוללים את המקלחון, האסלה, הניאגרה וכמובן הכיור. אם בעבר הכיור היה פריט שגרתי למדי בכל חדר אמבטיה ולא היו מקדישים לו יותר מדי תשומת לב, הרי שכיום כיורים לאמבטיה משפיעים באופן מהותי על עיצוב חדר האמבטיה ועל כן, חשוב מאוד לבחור את הכיור לחדר האמבטיה שלכם בקפידה.

סוגים שונים של כיורים לאמבטיה

כיום ניתן למצוא מגוון סוגים של כיורים לאמבטיה: כיור שקוע המותקן בגובה של השיש ובצורה זאת גורפים את המים ישירות לכיור, כיור מונח על משטח השיש שלרוב יהיה בעל עיצוב מיוחד, כיור אקרילי שמהווה טרנד חם ביותר בשנים האחרונות, כיור שלא מחובר לשיש או לקיר ופשוט עומד מהרצפה כלפי מכלה ללא חיבור לקיר או לארון.

התקנת הכיור תתבצע בהתאם לעיצוב הכיור שאתם חפצים בו וכן בתשתית הקיימת באמבטיה שלכם. יש לקחת בחשבון את שטח חלל האמבטיה, האם ההתקנה והצנרת השונה בכיורים מסוימים לא מתאימים לחדר הרחצה שלנו, האם אנו רוצים ליצור עיצוב מודרני או עיצוב שמרני יותר, האם יש אלמנטים שבולטים בחדר האמבטיה שלכם ועוד.

אם אתם תוהים כיצד תבחרו את כיור האמבטיה המושלם עבור חדר האמבטיה שלכם, חשוב מאוד שתבדקו מאיזה חומר גלם עשוי הכיור ותבחרו כיור שעשוי מחומר גלם איכותי. מעבר לכך, חשוב מאוד שתבחרו כיור שמתאים לעיצוב חלל האמבטיה שלכם, לגודל חלל האמבטיה שלכם ועוד. מעבר לכך, חשוב מאוד שתבחרו בכיור שידוע כעמיד ופונקציונלי.

חשוב מאוד שתזכרו שכיור לחדר האמבטיה שלכם חייב להיות פונקציונאלי ובד בבד גם מעוצב ודקורטיבי ועל כן, חשוב מאוד לבחור את הכיור המתאים ביותר עבורכם מכל הבחינות.

ראו גם: ארונות אמבטיה Bathstar

כתוב/כתבי תגובה