מהם המלונות המומלצים ביותר בבנגקוק?

מהם המלונות המומלצים ביותר בבנגקוק?

תאילנד היא בין היעדים האהובים ביותר על ישראלים רבים, כשבמהלך הטיול, רבים מהם מגיעים לעיר הבירה של תאילנד, הלוא היא בנגקוק. זה הזמן להכיר את המלונות המומלצים בעיר.

מתארחים בבנגקוק

אחד היעדים הפופולאריים ביותר עבור תיירים מישראל, בין אם מדובר בצעירים או מבוגרים, חבר'ה שנוסעים לטיולים אחרי צבא או טיולים מאורגנים למשפחות, היא בנגקוק. על כן, כל מי שנוסע לשם חייב לדעת אילו תנאים הוא יכול לקבל במלונות בבנגקוק ואיזה מהם מומלצים עבורו.

העיר בנגקוק, כיאה לעיר בירה גדולה אליה מגיעים מכל רחבי העולם, מכילה מגוון רחב של בתי מלון, אכסניות, גסט האוסים ומקומות לינה אחרים. בעוד הצעירים יעדיפו לישון במלונות זולים ואפילו באכסניות שמספקות אך ורק מיטה ומקלחת, סביר להניח שהמבוגרים וכל מי שיכול לאפשר לו מבחינה כלכלית, יעדיף ללון בבתי מלון יוקרתיים, או לפחות כאלה שמספקים גם ארוחות ומגוון תנאים נוספים. מן הסתם, זה יעלה יותר אך גם יתאים יותר למה שהם מחפשים וצריכים.

לפני שנציג דוגמאות למספר מלונות מומלצים בעיר, חשוב לזכור, במקרים רבים, בוודאי אם רוצים להתארח במלונות איכותיים בעיר, הרי שיש לבצע את ההזמנה מראש, ולא לחכות עם זה לרגע האחרון.

מלונות בבנגקוק

מהם המלונות המומלצים בעיר?

הרחוב בו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מלונות, הן יוקרתיים והן פחות, הוא רחוב התיירים הידוע הקאווסן. זהו רחוב שמכיל מגוון חנויות, מסעדות, פאבים וכן גסט האוסים ובתי מלון שונים. צריך להדגיש, שמתוך הרחוב אפשר להגיע אל שלל רחובות וסמטאות נוספות אשר גם שם ניתן ליהנות ממגוון בתי מלון ברמות שונות.

דוגמא למלון מומלץ בעיר, הוא peninsula Bangkok. מלון חמישה כוכבים שנמצא על גדת נהר צ'או פראיה. המלון כולל מגוון מסעדות, ספא, אינטרנט אלחוטי וחדרים ברמה מאוד גבוהה.

Vila phra sumen מלון ברמה בינונית פלוס, עם חדרים מעוצבים, ממוזגים, לא רחוק מאזור הקאווסן, יכול להתאים לאנשי עסקים ומשפחות.

Siamese views lodge מלון שלושה כוכבים, חמש דקות הליכה מרחוק הקאווסן, חדרים לא גדולים, אך המלון כולל ארוחת בוקר. ניתן לשדרג את החדר ולקבל גם טלוויזיה. חשוב להדגיש, המלון לא מקבל כרטיסי אשראי ועל כן התשלום אך ורק במזומן.

כתוב/כתבי תגובה