4 טיפים להורדת כתמים מספה

4 טיפים להורדת כתמים מספה

ספות ממלאות תפקיד חשוב בדירות ובתי עסק וגם בחדרי המתנה, הן משמשות לישיבה וכן לקריאה ואירוח, ולכן שמירה עליהן היא משימה הכרחית. זאת  מאחר שספות מוזנחות יתפרקו ויותירו רושם רע בקרב מי שיגיע לחלל בו הן נמצאות, וכך יחייבו החלפה והוצאה כספית לא קטנה. ספה איכותית תישמר לאורך זמן אם תקפידו על תחזוקה ועל שמירה על כללי זהירות. הניקוי צריך תמיד להתאים לחומר ממנו עשויה הספה, ולכן חשוב לדעת היטב באיזה חומרים להשתמש. החומרים העיקריים הם בד ועור, ויש הבדלים בין צורות הניקוי של הספות השונות. אם אינכם יודעים לנקות היטב או אינכם מעוניינים בטרחה, מסיבה זו או אחרת, כדאי להזמין את שירותיה של חברה מקצועית ואמינה. 

ניקוי פשוט של ספה

האמצעים הרגילים אותם יש לנקוט כדי לנקות ספות כוללים שאיבה פשוטה באמצעות שואב אבק, כאשר במקרים כאלה יש להשתמש במברשת רכה. כמו כן, אפשר לנסות לכבס את הריפוד כדי לפתור בעיות של לכלוך מצטבר וכתמים. פעולה זו דורשת חומרים מתאימים כדי למנוע כיווצים של הריפוד, ולכן יש להקפיד לציית להוראות היצרן. ניקוי ספות עור דורש גם הוא שאיבת אבק באמצעות מברשת, ולאחר מכן שימוש במטליות ניקוי וייבוש מהיר של האזור, כדי למנוע חדירת רטיבות ספות עור לבנות תהיה יותר קשות לניקוי מאחר שהן סופחות יותר לכלוך. אפשר להשתמש בחלב או אלכוהול רפואי.

הזמנת שירות במקרים קשים יותר

לא כל לכלוך ניתן להסיר באמצעים ביתיים פשוטים ולכן גדאי לפנות לחברה המתמחה בניקוי ספות אם לא הצלחתם לבד במשימה או כאשר יש כתמים קשים לניקוי. חברה אמינה תספק לכם מידע מלא על טיב העבודה והעלויות בניקוי ביתי או ניקוי במפעל.  

כתוב/כתבי תגובה