עורך דין תביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח

מי הוא עורך דין תביעות ביטוח ומדוע משרדו נדרש לטיפול במבוטחים לא פעם? בעוד בתחומים ביטוחיים שונים ניכרת יציבות כלשהי ללקוח בתחום התביעות, למשל בתחום הרכב, בו הפרוצדורות מתבצעות תחת נהלים מסודרים של בדיקת פרטים ותביעות הדדיות בין החברות, בתחומי נזיקין כמו בריאות ותאונות אישיות לא כך הם פני הדברים. הגבול בין המותר לבין האסור בתביעות הוא דק מאד, ובעלי החברה תמיד ימשכו לכך שאסור לכם לתבוע, כמובן בשביל לחסוך בהוצאות החברה ולאפשר להציג את המקרה שלכם כזניח שלא מזכה אתכם בתקבול כספי או בפיצוי השווה לו. בדיוק בשביל זה נדרש עורך דין תביעות ביטוח.

הסטטיסטיקה כבר כאן: כמעט 100% מקרים של דחיות תביעה בהיעדר עורך דין

כאשר מבוטחים מחליטים לקחת את חברת הביטוח לבית המשפט, במרבית המקרים התיק נופל. חברת הביטוח כמעט תמיד תצטיין יותר בהרמת הראייה לגבי המעטת החשיבות של המקרה שלכם. לעומת זאת, כאשר המיוצג מחליט לשכור את שירותיו של עורך דין, פיצויים כבר יתקבלו על ידי נציגי החברה הרבה לפני שהנושא יגיע לדיון. עורך הדין יציג בדיוק את מה שלא היה כשר ואת המבוטח כמי שמגיע לו הפיצוי, ויפעל על מנת לממש את אותו פיצוי בפרק זמן קצר.

התמחות בדיני ביטוח רבים העוסקים בנזיקין – יתרון

החלק העיקרי של מחלוקת בין מבוטח לחברת הביטוח לגבי כשירותן של תביעות, כאמור, קורה בדיני נזיקין, כלומר בחברות שתכליתן הוא ביטוח בריאות או תאונות אישיות. בביטוח רכב, המקרים הללו זניחים הרבה יותר וכמעט לא קיימים. לכן, עורך דין תביעות ביטוח שמצטיין בתחום הזה הוא ממש לעזר עבור המבוטח. אם יש לכם פוליסות בריאות ותאונות אישיות – הפעלתן אם חלילה יקרה לכם משהו תהיה מסורבלת מאד בשל עיקשותה של החברה שהנזק שלכם אינו במסגרת הפוליסה. לכן, חשוב לבחור עורך דין שהתמחותו היא בריאות ותאונות אישיות, כלומר נזקים ישירים שנגרמו לכם ופירושם בפוליסות.

יש לכם פוליסות ביטוח בריאות ותאונות אישיות? כעת ודאו שיש לכם עורך דין

הפוליסות מפרטות מהו הכיסוי הביטוחי שלכם, מה לא נכלל במסגרת הכיסוי, והיא למעשה משרטטת את גבולות ההגנה עליכם כמבטוחים. בפועל, גם אם באופן מובהק נפלתם בתחום שקשור לאותה פוליסה, חברות הביטוח ינסו להציג אתכם כמי שלא נמצאים שם, גם אם סוכן הביטוח שדרכו נרשמתם לחברה מביע רצון טוב לעזור. בסופו של דבר, הוא עשוי לבוא אליכם ולומר "ניסיתי, אבל הנהלת חברת הביטוח לא מכירה בנזק שלכם כבר-תביעה". עורך דין תביעות ביטוח יוכל כמעט תמיד להשיג לכם "כן" ולדאוג שתקבלו את הפיצוי שמגיע לכם בעקבות הנזק שנגרם. רק עם עורך דין תביעות ביטוח אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בקשרים אחראיים עם חברת הביטוח שלכם, שגם יסייעו לכם בעת שתיפגעו.

כתוב/כתבי תגובה