גייסנו בהדסטארט בהצלחה!

No Comments »

תומכים יקרים

אנחנו רוצים להודות לכם באופן אישי על התמיכה בחקלאות הישראלית!

- בזכות התמיכה שלכם , חקלאים מכל הארץ רואים שלציבור אכפת ממצבם ורבים מהם פנו אלינו במהלך הקמפיין בבקשה להצטרף לרשת החקלאים של ״חקלאות חברתית ישירה"

- בזכות התמיכה שלכם , עיריות, מוקדי מסחר ותרבות מבינים שהציבור לא מוכן לשערוריית פערי התיווך ורבים מהם פנו אלינו במהלך הקמפיין בבקשה שנפתח שוק גם אצלהם

- בזכות התמיכה שלכם , בעלי עסקים, מסעדות ויצרנים מבינים שקמה אלטרנטיבה אמיתית לפערי התיווך הסיטונאים ורבים מהם פנו אלינו במהלך הקמפיין למיסוד שיתופי פעולה לקניית תוצרת ישירות מהחקלאי!

בזכות התמיכה שלכם החקלאות הישראלית חזרה לסדר היום הציבורי!

עכשיו אחרי שחצינו את רף המינימום להקמת הארגון, ופרצנו את המחסום הכלכלי להקמת שווקים בכמה ערים מרכזיות, אנו יכולים להביט אל עבר היעדים הנוספים שניתן לפעול בהם לקידום הרעיונות שלנו. כל שקל נוסף מעל היעד יסייע להרחבת הפעילות ונוכל לבחון פתרון רחב יותר של חקלאות ישירה בכמויות גדולות יותר מאשר בשווקים על מנת להיות מסוגלים לעזור ליותר חקלאים ולהנגיש תוצרת חקלאית טריה להרבה יותר צרכנים.

ולסיום, כפי שציטט לנו תומך יקר : "לעולם אל תטיל ספק בכך שקבוצה קטנה של אנשים חושבים ומחויבים יכולים לשנות את העולם. זה הדבר היחיד ששינה אי פעם."

אז קדימה בואו נשנה יחד !

Author: sivan

Comments are closed.